Spotkanie grudniowe

Konkurs zdjęcie miesiąca ( grudnia 2019 r.)

I miejsce Michał Piotrowski „Karpaty OFFer Nieme kino”
II miejsce Piotr Basałyga „Baca w XXI wieku”
III miejsce Anna Wantuch „Mewy i morsy”

Nieme-kino-Michał-Piotrowski
Nieme-kino-Michał-Piotrowski
Anna-Wantuch
Anna-Wantuch

wyróżnienie: Jacek Kula „Monte Baldo”
wyróżnienie: Wojciech Andruszczak „W ciemności”
wyróżnienie Michał Piotrowski „Gdzieś na Słowacji”

 Gdzieś-na-Słowacji-Michał-Piotrowski.
Gdzieś-na-Słowacji-Michał-Piotrowski.

Konkurs: reportaż

I miejsce Stanisław Peciak „Sabalowa noc”
II miejsce Anna Wantuch „Sztyle”
III miejsce Michał Piotrowski „Spotkanie na stacji”

wyróżnienie: Stanisław Murzyn „Chiny

Sabałowa-Noc-1-Stanisław-Peciak
Sabałowa-Noc-1-Stanisław-Peciak
Sabałowa Noc 2-Stanisław Peciak
Sabałowa Noc 2-Stanisław Peciak
Sabałowa Noc 3-Stanisław Peciak
Sabałowa Noc 3-Stanisław Peciak
Sabałowa Noc 4-Stanisław Peciak
Sabałowa Noc 4-Stanisław Peciak
Sabałowa Noc 5-Stanisław Peciak
Sabałowa Noc 5-Stanisław Peciak
Sabałowa Noc 6-Stanisław Peciak
Sabałowa Noc 6-Stanisław Peciak
Sabałowa Noc 7-Stanisław Peciak
Sabałowa Noc 7-Stanisław Peciak
Sabałowa Noc 8-Stanisław Peciak
Sabałowa Noc 8-Stanisław Peciak
Anna-Wantuch
Anna-Wantuch
Anna-Wantuch
Anna-Wantuch
Anna-Wantuch
Anna-Wantuch
Anna-Wantuch
Anna-Wantuch
Anna-Wantuch
Anna-Wantuch
-Spotkanie-na-stacji-Michał-Piotrowski.
Spotkanie-na-stacji-Michał-Piotrowski.
Spotkanie-na-stacji-Michał-Piotrowski
Spotkanie-na-stacji-Michał-Piotrowski
Spotkanie-na-stacji-Michał-Piotrowski
Spotkanie-na-stacji-Michał-Piotrowski
Spotkanie-na-stacji-Michał-Piotrowski
Spotkanie-na-stacji-Michał-Piotrowski
Spotkanie-na-stacji-Michał-Piotrowski
Spotkanie-na-stacji-Michał-Piotrowski

Spotkanie listopadowe

Konkurs zdjęcie miesiąca ( listopad 2019 r.)

I miejsce Stanisław Peciak „Jesień”
II miejsce Stanisław Peciak „Babie lato”
III miejsce Michał Piotrowski „W starym młynie”

wyróżnienie: Stanisław Peciak „Wieczorem nad jeziorem”
wyróżnienie: Juliusz Jarończyk „Bardejów”
wyróżnienie: Jolanta Szyszka „Spojrzenia”

Jesień-Stanisław-Peciak
Jesień-Stanisław-Peciak
Babie-lato-Stanisław-Peciak
Babie-lato-Stanisław-Peciak
W-starym-młynie-Michał-Piotrowski-AFRP
W-starym-młynie-Michał-Piotrowski-AFRP
Wieczór-nad-jeziorem-Stanisław-Peciak
Wieczór-nad-jeziorem-Stanisław-Peciak

Konkurs tematyczny Slajdy

I miejsce Robert Poręba „Trzy korony”
II miejsce Michał Piotrowski „Krzyż”
III miejsce Andryszczak Wojciech „Jezioro”

wyróżnienie: Jacek Kula „Emi”
wyróżnienie: Juliusz Jarończyk „Dolina pięciu stawów”

Trzy-Korony-Robert-Poręba
Trzy-Korony-Robert-Poręba
Krzyż-Michał-Piotrowski-AFRP
Krzyż-Michał-Piotrowski-AFRP
Jezioro-Wojciech-Andryszczak
Jezioro-Wojciech-Andryszczak
Emi-Jacek-Kula
Emi-Jacek-Kula
Dolina-pięciu-stawów-Juliusz-Jarończyk
Dolina-pięciu-stawów-Juliusz-Jarończyk

Spotkanie październikowe

Konkurs zdjęcie miesiąca ( październik 2019 r.)


I miejsce: Marek Popiela „Pianista”
II miejsce: Maria Bogusława Wójcik „Gaździna”
III miejsce: Jan Brdej „Cały ten jazz”

wyróżnienie: Michał Piotrowski „W starym młynie na Roztoczu”
wyróżnienie: Michał Piotrowski : „Starosądecki staw”
wyróżnienie: Maria Bogusława Wójcik „Aquarius ”

 Marek-Popiela-Pianista
Marek-Popiela-Pianista
Gaździna-Maria-Bogusława-Wójcik
Gaździna-Maria-Bogusława-Wójcik
Cały ten jazz
Cały ten jazz
Michał Piotrowski  W starym młynie na Roztoczu
Michał Piotrowski W starym młynie na Roztoczu
Michał Piotrowski : "Starosądecki staw”
Michał Piotrowski „Starosądecki staw”
Aquarius Maria Bogusława Wójcik
Aquarius Maria Bogusława Wójcik
Michał Piotrowski ”Z przyjacielem”
Michał Piotrowski ”Z przyjacielem”

Spotkanie wrześniowe

Konkurs zdjęcie miesiąca ( wrzesień 2019 r.)

I miejsce Renata Michalczyk „Kruchość”

II miejsce Jacek Kula „Rekonstrukcja w Muzeum Lotnictwa”


III miejsce Michał Piotrowski „Nad stawem”
Nad stawem

wyróżnienie: Jacek Kula „Na targach ślubnych”


wyróżnienie: Jacek Kula „Stary Bar – Czarnogóra 2019”


wyróżnienie Michał Piotrowski „Karmienie”
Karmienie

Konkurs tematyczny „Śmieszne zdjęcie”

I miejsce Michał Piotrowski „Niosąc smoka”Niosąc smoka
II miejsce Renata Michalczyk „Model”

III miejsce Michał Piotrowski „Wielka stopa”

wyróżnienie: Renata Michalczyk „Święty”
wyróżnienie: Juliusz Jarończyk „Żmija Rogata”
wyróżnienie: Jolanta Szyszka „Odwaga”